Моновистава Максима Аверіна «Все починається з любові ... » ВІДМІНЕНО

15 лютого , 19:00
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Ціна: 100-590

Максим Аверін - один з провідних акторів московського театру «Сатирикон» імені А.І. Райкіна, успішний кіноартист.

Його моноспектакль «Все починається з любові ... » розширює уявлення глядачів про можливості та таланті цього чудового артиста. Це не концерт, що не творча зустріч - це саме моноспектакль, повноцінне театральне дійство, продумана і майстерно складена мозаїка з музики, поезії, прози, що супроводжується майстерні світлової та звукової партитурою.

У моновиставі Аверін виступає не тільки як актор, але і як режисер : » ... у мене є глибоке переконання , що саме в цьому спектаклі не може бути ніякого іншого людини окрім мене, тому що тоді це вже буде не мій задум, а чужий. Цей спектакль, в першу чергу, народжується мною, я, звичайно , працюю зі своїм колективом, з фахівцями з музики, світла, ми репетируємо, коригуємо і імпровізуємо разом, але тут все повинно бути моїм - від « А » до « Я». Це вистава - одкровення, спектакль - переживання, все що завгодно, як завгодно.»

«Все починається з любові ... » - рядок з вірша Роберта Рождественського, а ще в програмі звучать вірші та проза Д.Самойлова, О.Вертинського, Б.Пастернака, В.Маяковського та В.Висоцького. Уривки з вистав, пісні радянських і російських композиторів, відеоряд з кінофільмів, живе спілкування із залом.

Декламація надзвичайно яскрава, акторська, поети бубонять співуче - актор жестикулює, немов освоює професію сурдоперекладача, але це анітрохи не дратує, навпаки ... « Щукінська » школа, від зовнішнього - до внутрішнього, через показ, ексцентрику, і фоном всьому - тембр скрипки. Ось, здається, зовсім розслабилися, послухали про те, як забавні бувають записки із залу, особливо в Одесі : «Максим, навіщо ви сказали, що у вас є любов, адже багато хто прийшов в надії хоча б на щось!», Трохи не засліплений від фірмової аверінской посмішки в двох кроках від себе, відволіклися на утесовскіе пісеньки, навіть потанцювали із зіркою в проходах між рядами ... Але ось він знову на сцені, знову читає. І раптом як обпече трагічними рядками, а в залі - тиша, очисна, той самий катарсис.

Максим Аверін з тих артистів, хто веде за собою глядача, завжди знаходячи в ньому щирого слухача і співрозмовника. Це вистава, в якому актор залишається один на один з публікою і відкриває свою душу і серце в цьому діалозі.

Переконлива позитивна енергія, яку випромінює актором, дарує Натхнення і Мрію, проникаючи в саме серце !

Рідкісна зустріч з дивовижним артистом - моноспектакль Максима Аверіна «Все починається з любові ... » відбудеться 15 лютого в Театрі опери та балету. Початок о 19:00.

http://www.youtube.com/watch?v=Jb9zqwz_bbs


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x