Різдво в Опері. Піккардійська Терція

11 січня , 18.00, 20.00
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. Соломії Крушельницької
Ціна: 100 - 600

Піккардійці влаштують незабутнє «Різдво в Опері»

11 січня 2016 року в рамках проекту «Різдво в Опері» «Піккардійська Терція» дасть у рідному Львові два сольні концерти. Початок – о 18:00 і 20:00.

Цих концертів львів’яни чекали понад три роки – від часу гучного святкування 20-річчя «Терції» у вересні 2012-го.

-        Хочемо попросити, щоб львів'яни не ображалися на нас за таку тривалу перерву. До того вони щорічно чули нас. А за останні три роки ми віддавали музичні борги усім іншим регіонам України, - розповідає художній керівник вокальної формації «Піккардійська Терція» Володимир Якимець. – Річ у тім, що після широкого святкування 20-річчя у 2012-му ми не хотіли пропонувати львів'янам той самий матеріал. Наш наступний сольний концерт у рідному місті мав обов’язково бути зі свіжим, новим, цікавим і різноманітним репертуаром.

За останні три роки у репертуарі «Терції» назбиралося багато нових пісень, які акапельний колектив і хоче презентувати львів'янам 11 січня у Львівській опері. Це пісні «Лети», «Панно», «Дженні», «Сади»... Будуть також несподіванки – справжні музичні подарунки для глядачів.

Варто виокремити пісні тих, чию творчість «піккардійці» вважають дуже цінною: «Шукав свій дім» («Зима») Кузьми Скрябіна, «Колисонька кленовая» Андрія Панчишина, «Подай рученьку» Богдана Весоловського, «Запроси мене у сни» Володимира Івасюка. «Найбільш емоційним у цих концертах особисто для нас буде наш останній спільний виступ з нашим другом Іваном Вощиною – виступ, присвячений його світлій пам'яті, - каже Володимир Якимець. - Давайте пам’ятати, що музиканти живуть доти, доки звучать їхні пісні».


Звісно, не обійдуться сольні концерти «Піккардійської Терції» без хітів, які у рідному місті секстету співають усім залом! А наприкінці «Різдва в Опері» «піккардійці» разом із глядачами зануряться в атмосферу Новорічно-Різдвяних свят. Прозвучать як народні колядки, так і авторські новорічно-різдвяні пісні: «Граймо, стрибаймо», «З Новим роком!», «Пречистая Діва» та інші.

Вартість квитків: 100 - 600 грн. Квитки в мережі кас "От-От", на сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua.


 

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x