Різдво в Опері. Піккардійська Терція, Тарас Чубай, "Плач Єремії"

9 січня , 17.00, 19.30
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Ціна: 150 - 800

Тарас Чубай та Піккардійська Терція влаштують незабутнє «Різдво в Опері»

9 січня 2017 року компанія «Дікарт» традиційно запрошує на «Різдво в Опері». З нвою концертною програмою виступатимуть легендарні «Піккардійська Терція», Тарас Чубай та гурт «Плач Єремії». Місце зустрічі – Львівський національний театр опери та балету ім. С. Крушельницької.

Варто зазначити, що цьогоріч «Різдво в Опері» - це спільні концерти «Піккардійської терції», Тараса Чубая та гурту «Плач Єремії». «Стилістично, а особливо поетично, рухаємося в одному напрямку, тож завжди знаходимо спільну музичну мову. Відтак, на концертах 9 січня у Львівській опері точно не обійдеться без «дуетного» співу «Терції» та Тараса Чубая», - додає Володимир Якимець.

 «У вечір 9 січня ми хочемо створити для глядачів у залі новорічно-різдвяний настрій, - каже художній керівник «Терції» Володимир Якимець. – Багато колядуватимемо, бо це – наша, українська, традиція, яку не можна забувати, а треба підтримувати і передавати наступним поколінням».

Також вокальна формація «Піккардійська Терція» виконуватиме авторські різдвяні та новорічні пісні, зокрема «Граймо, стрибаймо», «З Новим роком!», «Ой, ладо, ладо»… А також - традиційні колядки, які увійшли в альбом «З Неба до Землі».

Подаруйте собі незабутнє Різдво в Опері!


Вартість квитків: 150 - 800 грн. Квитки в мережі кас "От-От", на сайтах gastroli.ua та kasa.in.ua.


 

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x