Легендарний піаніст Андрій Гаврилов у Львові

13 квітня , 19.00
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької
13 квітня у Львівській опері відбудеться концерт легендарного піаніста Андрія Гаврилова у супроводі великого симфонічного оркестру без диригента. 

Купити квиток

Андрій Гаврилов вже не вперше даватиме концерт у Львові. «Львів має для мене особливе значення, — говорить музикант. — Родом звідси Башмет і Алік Слободяник, який був моїм найближчим другом. Я хочу здивувати Львів, подарувати незабутні емоції та безповоротно закохати у музику». 
 
Андрій Гаврилов визнаний одним із найбільш неординарних піаністів сучасності. Його творчість протягом більш як 30-річної кар’єри викликала суперечки, часом навіть гострі дискусії. Але спеціалісти сходяться на тому, що у фортепіанному мистецтві кінця XX – початку ХХІ століття це, безперечно, явище світового масштабу. 
Кінець 1970-х років відзначився воістину блискучим злетом молодого артиста. Ще будучи студентом, він грав у кращих залах світу, з кращими оркестрами під керівництвом видатних диригентів. 

21 вересня 1985 року, у день свого 30-річчя, Андрій Гаврилов дебютував в Карнезі-холі, після чого газета «Нью-Йорк таймс» назвала його «великим музикантом сучасності».
Спеціалістів та поціновувачів музики і в ті роки, і сьогодні приваблює не тільки неперевершена майстерність Гаврилова-віртуоза, але, перш за все, його емоційність, артистизм, «сценічність», розкутість, захопленість, а також безмежний репертуар. Але, щоб не виконував Андрій Гаврилов, головне для нього – «зіграти так, щоб музику, яку я виконую, полюбили інші». Саме тому його інтерпретація завжди викликає цікавість і не може залишити глядачів байдужими. 

У 1998 Андрій Гаврилов включений в число найбільших виконавців 20-го століття групою «Філіпс». У 2000-му році він занесений до «Золотої зал слави» університетом Кембридж. Крім того він отримав незліченну кількість нагород, в тому числі EMI, Gramophone, Deutscher Schallplattenpreis и т.д. и т.п.

Купити квитокФотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x