«Бути Жекою» або «Скоро буду. Жека»

8 - 26 березня
Галерея Гері Боумена
Художник Марсель Онисько презентує іронічні історії позачасового героя – Жеки.

Роботи із серії про Жеку, одночасно нагадують радянські агітплакати, журнальні карикатури та комікси. Проте Жека – не класичний герой, він стоїть осторонь від будь-яких подій, від світу, що змінюється, і лише коментує їх із периферії власної нерухомої позиції, радше – пози. Персонаж Жеки існує поза часом: він жив у Радянському союзі, в 90-ті, сьогодні, змінюючи лише портфель на барсетку.

Цей відсторонений герой особливо актуальний з огляду на дискусії довкола очікуваних суспільством змін та реформ. Чи є вони можливими, якщо ми вгадуємо Жеку у більшості співгромадян та у самих собі? Як викорінити "ген Жеки”? Ці кілька випадків – про те, як людина пропускає свій хід назустріч сучасності, страхітливо та гидливо відмежовує себе від ініціативи, яка “карається”.

«Жека - це людина-конструктор, збірний образ. Часом в мене йшов холод по спині, коли створював ці роботи. Невже я в деяких випадках думаю так само як він? Ми намагаємося сховати свого внутрішнього Жеку якнайдалі – і це добре. Але не завжди вдається, адже ми виросли з ним на спільному ґрунті. Я хотів би викликати легку посмішку у глядача, це не зла сатира. Я думаю, що радикальні методи можуть викликати лише агресію, а зміни всередині людей мають відбуватися поступово», – коментує свої роботи
художник.

Марсель Онисько народився в Ужгороді. З 2001 року – засновник та арт- директор міжнародного художнього видання "PUNIC BUTTON". Працює із графікою та станковим живописом. Учасник виставок з 1996 року. Роботи Марселя презентувалися в персональних та групових проектах у Нідерландах, Україні, Німеччині, Словаччині, Франції.

Виставка триватиме до 26 березня 2017 р.
Графік роботи галереї: з вівторка по неділю, з 13:00 до 19:00, понеділок - вихідний
Вхід вільний.

Галерея Гері Боумена
м. Львів
вул. Наливайка, 18
+380958995174

https://www.facebook.com/MisteckaGalereaGeriBoumena
http://garybowmangallery.org
garybowmangallery@gmail.com

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x