Виставка "Молодість"

25 квітня - 31 липня

Кафе-вітальня та у конференц-зал Центру міської історії (вул. Ак. Богомольця, 6)

У виставці використано оцифровані матеріали Міського медіаархіву Центру міської історії з колекцій Володимира Румянцева, Лесі Крип’якевич (архів Степана Гайдучка), Марини Курсанової, Андрія Боярова (робота Порицького Григорія - Ґреґа), Наталії Філевич, Любомира Петренка, Михайла Французова, Романа Вуса, Бориса Ясиновського.

Дві молоді жінки з цигарками, вбрані у ледь закочені мішкуваті чоловічі штани, заклавши руки до кишень, позують на тлі стіни. Вони заграють з образом, можливо власним, можливо близьким для них, а можливо чужим. Чи жартома, чи цілком серйозно - невідомо.

Мине кілька років і молодь виглядатиме інакше знову. Це те, що особливо притаманно ХХ століттю - пришвидшення, соціальні перетворення та конфлікти, поява відмінних та інтенсивних досвідів, а з ними і уявлень про молодість як протест та можливість зміни.

Виставка є підбіркою фотографій з різних десятиліть ХХ століття, які разом показують як міняються атрибути молодості, тоді як кожна окремо передає схожість насичених та яскравих переживань. 

А якими є ваші відчуття молодості?


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x