Арт-проект скульптора Олега Пінчука та живописця Анатоля Галицького

25 червня - 30 липня

Українське мистецтво ХХ ст. Відділ НМЛ ім. Андрея Шептицького (вул. Драгоманова, 42)

Олег Пінчук народився в місті Дрогобич Львівської обл. Старовинні дерев’яні церкви, неспішний провінційний уклад та характерний народний побут, що оточували з дитинства, служать скульптору незримим «внутрішнім маяком» і сьогодні. За футуристичними формами його скульптур виявляється прив’язаність до традиції та особливості виховання. Роботи мистця завжди пізнавані та цікаві глядачам.

Сьогодні Олег Пінчук – визнаний майстер пластичного мистецтва, заслужений художник України, член Національної спілки художників України. Закінчив Київський державний художній інститут, удосконалював майстерність у Вищій школі візуального мистецтва (ESAV) в Женеві. Роботи експонувалися і знаходяться в колекціях Віденського музею історії мистецтв (Австрія), ювелірній фірмі «Cartier» в Женеві (Швейцарія), Espace Pierre Cardin в Парижі (Франція), Ризькому музеї іноземних колекцій (Латвія) і т.д. Зображення скульптур Олега Пінчука використовуються на годиннику швейцарської фірми «BOVET».

Творчість Анатоля Галицького, як і сам художник, знаходиться в енергетичному полі абстрактного експресіонізму. В Анатоля є чимало нереалізованих проектів, що є цікавими і перспективними навіть на рівні ідеї. Сьогодні меценат Центру сучасного мистецтва М17 –– Андрій Адамовський заопікувався ним, як непересічним явищем культури. Давнім прихильником живопису Галицького, зокрема, є і відомий український мистецтвознавець професор Дмитро Горбачов. У 2017 році Анатоль Галицький представлятиме Україну в одному з провідних Центрів сучасного мистецтва в Женеві (Швейцарія).

Анатоль Галицький – художник-живописець, майстер абстрактного живопису, письменник, актор-перформансист. Його роботи входять до ТОП-10 сучасних українських мистців. У 2014 році в Центрі сучасного мистецтва М17 відбулась масштабна виставка-перформанс «Живопис пристрасного жесту». У 2016 році А.Галицький представив Україну на міжнародному арт-ярмарку «Istanbul Contemporary» (м. Стамбул, Туреччина). Анатоль Галицький є учасником аукціонів АД «Золотий перетин», «Міст перемоги», «GoGlobal». У 2016 році картину Анатоля Галицького «Осінь» продали на аукціоні «PHILLIPS: 20th Century & Contemporary Art & Design Evening Sale» в Лондоні


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x