Виставка художніх робіт «Мистецтво Чжень Шань Жень»

8 липня - 4 серпня , з 11.00 до 19.00
Львівський Палац Мистецтв

В експозицію виставки включені репродукції п'ятнадцяти митців із Канади, Китаю, США, Таіланду, Тайваню та Японії – усього сорок картин. Більшість картин – оригіналів виконані олією на полотні в стилі «New Renaissance» (Нове Відродження), декілька творів – тушшю на шовку і папері в традиційному китайському стилі.

Cюжети картин свідчать про пошуки справжнього призначення людського життя, про витоки добра і зла. Твори мистецтва тут не просто картини – це інструмент, за допомогою якого художники можуть висловити правду.

В залежності від внутрішнього стану художника, живопис наповнюється силою, яка здатна пробуджувати в людині добру чи злу її сторону. Тому внутрішній зміст картин – це заклик, імпульс до співчуття, терпіння, прагнення до краси людської душі, що робить ці твори мистецтва цінністю, яка ніколи не втратить свого значення.

У якийсь період свого життя кожен з художників познайомився з стародавньою системою морального та фізичного вдосконалювання - Фалунь Дафа (Фалуньгун). Вдосконалюючись за цією системою вони поліпшили свій фізичний і духовний стан, що допомогло їм розширити сприйняття навколишнього світу і знайти відповідь на одвічне питання про вище призначення життя і мистецтва.

Авторів цих робіт об'єднала одна спільна ідея – за допомогою мистецтва показати як прекрасне життя, якщо слідувати його високим ідеалам – Істині, Доброті і Терпінню. Як повна протилежність цьому – на картинах зображене жорстоке переслідування послідовників системи Фалуньгун, яке розгорнув комуністичний режим Китаю в 1999 році.

Невигадані герої картин, що відстоюють свої ідеали, вражають силою духу, стійкістю і неймовірною мужністю. Багато хто з художників на собі відчули страждання у в'язничних катівнях, пройшли всі жахи переслідування за свої переконання.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x