Виставка Веніаміна Кушніра

1 серпня - 30 вересня
Львіварня
Ціна: 48-60 грн

«Я — український художник» — так називається двомісячна виставка Веніаміна Кушніра, що проходить з 1 серпня до 30 вересня у «Львіварні», музейно-культурному комплексі пивної історії.  

Веніамін Кушнір — талановитий художник із Хмельниччини, представник української творчої інтелігенції 60-х років. Українські митці-шістдесятники своїми творами і активною громадською діяльністю намагалися відроджувати національну свідомість, не дивлячись на активну цензуру радянської влади.

Роботам Веніаміна Кушніра притаманні вишуканість, технічна досконалість і романтичне світобачення. У його творчому доробку, крім великих станкових картин — натюрморти, пейзажі, портрети загальною кількістю більше 500 штук. Сьогодні вони зберігаються у музеях Львова, Дніпра, Івано-Франківська, а також у приватних колекціях.


Частину своєї молодості художник провів на Галичині, навчаючись у Львівському державному інституті прикладного і декоративного мистецтва. Саме тут він формувався як митець і громадянин, ось чому «Львіварня» є особливо символічною локацією для презентації його робіт.

Назва виставки повністю окреслює сенс існування та творчості цього художника-шістдесятника. Його твори пронизані виразним патріотизмом і ніжним ставленням до всього українського — досить радикальним для свого часу і особливо цінним сьогодні. Сюжети Кушніра звучать мотивами історії і фольклору, сповнені колоритними національними образами.  

«Львіварня» запрошує львів’ян і гостей міста відшукати у творах Веніаміна Кушніра відповіді на питання, що є для нас Україна, за що в ній треба боротися і в що вірити.Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x