Виставка «Український вимір»

23 серпня - 17 вересня , Відкриття 23.08 о 15.00
Музей історії релігії
На виставці представлені роботи з яскравою оптимістичною колористикою, виконані в характерній декоративній манері художниці. Автор хоче передати красу, різнобарвність і неповторність рідного краю. Роботи художниці висвітлюють любов до своєї Батьківщини, відображають її багатогранність у мотивах, пейзажах та сюжетах із регіонів Галичини, Карпат, а також східної України, зокрема Слобожанщини.

Марта Луків-Любицька народилася у м. Львів. Закінчила у 1985 році Львівський Інститут Прикладного і Декоративного Мистецтва, відділ ПІМ. Працює у галузі декоративного живопису, настінного розпису, графіки і дизайну.
Учасниця експедиції «Шевченковими шляхами», міжнародних пленерів: в Криму (Україна, 2012, 2013 р.), Юраті (Польща, 2013 р.), Тшебниці (Польща, 2014 р.), Гайдарах (Україна, 2015 р.), Славі Шльонській (Польща, 2016, 2017 р.), Любліні (Польща, 2016 р.), Харкові (пленер ім. З. Серебрякової, 2016 р.), Змієві (міжнародний пленер, 2017 р.).
Дипломант міжнародної виставки живопису у м. Піза, Італія. Учасник виставок у Польщі, Італії, Аргентині, Канаді, Франції. Твори знаходяться в приватних і музейних збірках України та світу.

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x