Концерт «Симфонія V»

13 жовтня , 19.00
Будинок органної та камерної музики
Ціна: 40-450 грн

Андреюс Сутугінас створює симфонії на очах у глядачів, музичні імпровізації, які звучать лише раз і більше ніколи не повторюються. Симфонія V – концерт Гонгів, на якому разом з архаїчними інструментами звучатиме етнічний вокал «Курбасів» та віолончель Дениса Литвиненка.

В концерті звучатиме найбільший Гонг у Східній та Північній Європі – Гонг П’яти Стихій #fifthelementgong, діаметром 2 метри.

Gong Symphony Andrejus Sutuginas – музичний проект, заснований в 2017 році. Поєднує багаторічні напрацювання Гонг-майстра – гру на архаїчних інструментах (Гонги, чаші) з більш сучасними акустичними інструментами (ханг драм, барабани Тайко, монохорд, дзвони) з використанням звукопідсилення та світловими ефектами. Таким чином, створений сучасний концертний формат, який відкриває повноту архаїчного звучання, дає можливість дослідити глибину та джерела зародження звуку. Також, це єдино в своєму роді музичне шоу колекційних інструментів, яке створює неповторну сценічну картинку і цільне живе звучання.

Андреюс Сутугінас – Доктор холістичної медицини, музикант, звукотерапевт, Live-композитор, Гонг-майстер, засновник «Театру звуку», власник унікальної колекції архаїчних інструментів, зібраних з усього світу.

Музикант родом із Литви, навчався рідкісній майстерності живого звучання в США, Індії, Монголії, країнах Європи. Проводить концерти і працює зі звуком вже майже 19 років

Інструменти: планетарні і симфонічні Гонги, кришталеві та тибетські чаші, шруті (фісгармонія), тінькші (дзвіночки), Конх (велетенська раковина), окарни, сансули, монохорд, барабан Тайко, дзвони та інші.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x