Х Міський Фестиваль активного туризму та дозвілля "Манівці"

23 - 25 вересня
Погулянка
На території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини
Ціна: Вхід вільний
Метою Фестивалю є промоція здорового способу життя, розвиток туризму та формування культури активного відпочинку. Захід формує командний дух та гартує молодь.

Проект єднає зусилля громадських організацій, влади і бізнесу - для розвитку здорового суспільства.

Спортивно-атракційний простір об’єднує близько двадцяти видовищних спортивно-розважальних елементів, які доступні навіть початківцям.

Учасники Фестивалю – діти, молодь і сім'ї з дітьми, спортсмени, туристи.

Щороку захід відвідує понад 1500 осіб зі Львова та області.

Найбільш активними учасниками, які чекають свята, є школярі. «А можна, будь ласка, ми цього року виставимо дві команди від школи?» - просить вчителька фізкультури однієї зі шкіл. І додає: «ми вже тиждень чекаємо новин про Фестиваль, боялись, що не буде».

У суботу, 23 вересня, в день відкриття Фестивалю, незмінно пройдуть змагання серед команд підприємств м. Львова. Це єдина категорія, для яких участь у Фестивалі є платною. Саме завдяки фінансовим внескам бізнесменів, а також бюджетній підтримці, створено можливість безкоштовної участі для дітей, молоді та усіх охочих.

Цьогоріч змагатимуться команди з найрізноманітніших галузей – працівники компаній-виробників, представники ІТ-сектора, великих торгівельних мереж і невеликих приватних підприємств. Таке розмаїття доводить, що у Львові соціально відповідальні підприємства є у кожній сфері.

Уже традиційно, другого дня Фестивалю – у неділю, 24 вересня – кожен бажаючий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх охочих, незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. Для сімей з дітьми спеціальна пропозиція: сім`ї, які пройдуть усі спрощені етапи Фестивалю, отримають заохочувальний приз – сімейний абонемент на відвідання Мультиспортивного залу на Погулянці!

А в понеділок, 25 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів. Особливу увагу організатори спрямовують на залучення соціально вразливих груп дітей. Тож запрошуються сиротинці, інтернати, громадські об’єднання, які працюють з дітьми!

Програма Фестивалю за десять років зазнала суттєвих змін і перетворень. «Народ хоче нових вражень, незвичного формату. Побавте мене, але якось особливо», - розповідає Тарас Білошицький, голова оргкомітету Фестивалю. Тож традиційні спортивні дистанції (скелелазіння, шнурова траса, велотріал) доповнив ексклюзивними авторськими конкурсами, які виготовляє сам: «бігбол» - 2-метровий м’яч на волейбольному полі, бої «сумо» - у надувних мішках, «аербег» - стрибок з висоти 10 метрів на надувну подушку та інші.

«У нашому арсеналі більше тридцяти таких ігрових елементів. Їх використовуємо для організації масових свят. На жаль, лиш яскрава іграшка привертає увагу. Але, на щастя, я маю їх достатньо, щоби бавлячись, достукатись до кожного і донести – займайся, розвивайся, будь здоровим і активним! Хто почув – той вже точно наш!»  

Фестиваль активного туризму та дозвілля - це соціальний проект Турклубу «Манівці», що втілюється за підтримки управління молоді та спорту Львівської міської ради, служби у справах дітей Львівської ОДА та Центру творчості дітей та юнацтва Галичини.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x