Виставка живопису Олексія Чеботару «36/12»

3 - 16 жовтня
Арт-салон "Сливка"

Виставка «36/12»-звіт творчого життя художника в роках його життя. Підсумок першої третини життя. Різноманітність сюжетів картин, межа глибинного занурення світла  і тіні  – це відмінна риса творчості Олексія.

Народився Олексій Чеботару 13 жовтня 1981 року в місті Севастополь в родині художників. У 2001 році вступив в Кримське художнє училище імені М.С. Самокиша. По закінченню училища в 2006 році вступив до Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури в Києві.
Завдяки батькам, талановитим художникам – Миколи і Тамари Чебтару, Олексій зберіг традиції реалістичного живопису.

2010 року захистив ступінь бакалавра, навчаючись в майстерні станкового живопису у професора Гуріна В.І. і в цьому ж році перевівся в пейзажну майстерню до професора Забашти В.І. і його асистента Мельничука І.Ю. Наприкінці 2010 року вступив в Національну спілку художників України. У 2012р з відзнакою закінчив Національну Академію образотворчих мистецтв і архітектури,ступінь спеціаліста.

З 2015 року живе і працює в Макарівському районі Київської області. Учасник міжнародних виставок та пленерів, Роботи знаходяться в приватних колекціях Україні та за кордоном.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x