Виставка "Трансформація простору"

13 жовтня - 5 листопада , Відкриття 13.10 о 18.00
Галерея Гері Боумена
Мальовнича техніка Миколи Журавля багатошарова, його картини - немов стародавні фрески, над якими працював час: вогкість, невмілі реставратори... У нових роботах, показаних на виставці «Трансформація простору», до багатошаровості живопису додаються «дикі», несподівані матеріали, зокрема, метал: півсфери, сітки, непізнані деталі.

При розгляданні цих поєднань на думку спадають «Пікнік на узбіччі» Стругацьких, «Соляріс» Лема-Тарковського, - глядач дивиться зверху, бачачи десь далеко внизу техногенний ландшафт. Цивілізація була, розсипалася, залишивши після себе численні артефакти, які вже не збираються воєдино (чаші Таємної вечері, болти і гайки, рукописи, сміття), - і загинула, тільки фрагменти її пливуть по Всесвіту.

Сам Микола Журавель відмовляється якимось чином тлумачити свої роботи, надаючи спостерігачеві право вичитувати в них власні смисли. Це робити цікаво. Картини - назвемо їх так, хоча це величезні дошки, покриті левкасом, що підсилює відчуття Великого Часу, - дуже складні і технічно, і композиційно, вони насичені деталями, кольором. Простір в них неевклідовий, хронологія порушена, планети зійшли з орбіт, глядач самотній на космічному вітрі.

Марина Полякова

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x