Прем'єра вистави «Коли цвіте папороть»

14 - 17 грудня , 18.00
Львівський національний академічний театр опери та балету ім. С. Крушельницької
Ціна: 80-600 грн

                                                        Папороть розцвіте у грудні


     Найважливішою подією в театрі завжди є прем’єра. Львівський національний академічний театр опери та балету імені Соломії Крушельницької готує її як подарунок глядачам до Нового року. Опера-балет «Коли цвіте папороть» Євгена Станковича  стане подією  для всієї України, для всіх поціновувачів нового в оперній музиці у світі.

  Фольк-опера-балет "Коли цвіте папороть" Євгена Станковича - явище в музиці унікальне і за жанром, і за сценічною історією. Твір був написаний у 1977 році, але ніколи не мав повного сценічного втілення.

  Наш театр узяв на себе сміливість яскраво й  феєрично зреалізувати неймовірно красиве мистецьке полотно, зіткане з фольклорних мотивів, поданих сучасною музичною мовою.  У цій новаторській виставі нема традиційного сюжету, звичних для опер арій, дуетів. У першій дії заглянемо в барвисті часи язичництва, коли формувалася прадавня культура українського народу в єднанні людини й природи;, у другій - відчуємо у наші бурхливі дні з відлунням війни, з героїкою, навіяною спогадами про волелюбне козацтво, з тривогою про загрозу можливої майбутньої катастрофи.

  Відродження опери-балету «Коли цвіте папороть»  - цілісне, оригінальне та об’ємне, почуємо гул століть у багатоголосій музиці симфонічного оркестру, хору, солістів; побачимо танці, у  яких відображене розуміння народу про творення світу, життя, любові й боротьби,  - на фоні фантастичних декорацій, що доповнюють барвами й світлом мистецький  вир думки. Усе поєднує феєрична режисура, що передбачає, крім ліричних і героїчних тем , купальські  народні обряди, що містили легку еротику. Тому зазначаємо, що спектакль ітиме з позначкою «Категорія глядача 16+».

  Залишається додати імена постановників спектаклю, який відновлює справедливість, переносить у прадавні часи, збурює уяву  і дає неперевершену естетичну насолоду.

  Диригент – Володимир Сіренко, народний артист України (м. Київ)

  Режисер   -  Василь Вовкун, народний артист України

  Художник – Тадей Риндзак, народний художник України

  Костюми – Ганна Іпатьєва (м. Київ)

  Хормейстер – Василь Коваль, лауреат всеукраїнського конкурсу

  Балетмейстер – Артем Шошин, лауреат міжнародного конкурсу

 Художник світла, режисер відеопроекції – Дмитро Ципердюк (м. Київ)

Прем’єра відбудеться 15,16 і 17 грудня о 18-ій годині.

Увага! Унікальна можливість побувати на генеральній репетиції в театрі – 14 грудня о 18-ій годині.

https://opera.lviv.ua/

https://www.facebook.com/lvivopera/Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x