Різдвяна виставка творів студентів ЛНАМ

19 грудня - 20 січня
Галерея "Пори року"
Галерея «Пори року» Львівської національної академії мистецтв (вул. Вірменська, 23)
Львівська національна академія мистецтв (ЛНАМ) — це найбільший мистецький ВНЗ Західної України, в якому акумулюються сотні або й тисячі високохудожніх мистецьких творів найширшого жанрово-видового діапазону.
Щороку в рамках екзаменаційних сесій та захистів дипломних робіт наші студенти створюють якісні, професійні творчі роботи, експериментуючи із найрізноманітнішими матеріалами, формами, ідеями та техніками. Це живописні полотна, академічні рисунки та графічні твори; ікони, фрагменти храмових розписів, станкова скульптура та проекти монументальних пам’ятників, об’єкти виставкового характеру, дизайнерські та ужиткові вироби із художнього скла, кераміки, металу, текстилю та дерева, концептуальні інсталяції із використанням сучасних медіа та ін.
Навчально-творчі проекти студентів ЛНАМ вирізняються, перш за все, високим рівнем фахової підготовки, що базується на глибинних традиціях львівської мистецької школи, які поєднуються із сучасними новаціями та вимогами часу.
В рамках цієї виставки ми покажемо львів’янам та гостям міста лише невелику частинку навчально-творчих напрацювань студентської молоді в контексті новорічних святкувань.
Запрошуємо!

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x