Фотовиставка «У воротах Європи» / In the Gates of Europe»

2 - 29 січня , Відкриття 2.01 о 18.00
Музей ідей

Фотовиставка складається із двох частин, які показують життя військових в українських окопах та життя цивільних на передовій.

Години роботи виставки: 11.00 – 19.00

Поламані долі людей і напруга безкінечного очікування, яку пересвідчують наші воїни у цій траншейній війні стали головними сюжетами останніх репортажів Ґаель Жірб. Французька фотожурналістка хоче бачити не лише руїни і незгоди – її більше цікавлять люди і їхні долі. Ця війна змінила усіх, вважає Ґаель, і продовжує змінювати європейську історію.

Ґаель Жірб (нар. 1976) – французька фотографиня та смілива жінка. Вона навчалася фотожурналістиці у Парижі, в EMI-CFD - Ecole des Métiers de l'Information (Школа мистецтва інформації). З 2006 року Гаел мандрує світом (Африка та Азія) та «закритими»  і часто таємничими просторами європейських міст, намагаючись показувати правду про життя і правду про світ. З початку війни на сході України вона отримала акредитацію зі сторони української армії і веде фоторепортажі з передової. Одночасно вона допомагає військовим та цивільним і співпрацює з військовими госпіталями. Сторінка авторкиhttp://www.gaellegirbes.com/

Куратори: Шумилович Богдан, Олесь Дзиндра

За підтримки «Музею Ідей» та львівських меценатів

За участі Військового-медичного Клінічного Центру Західного Регіону (Юрій Сушко)

Контакти: Богдан Шумилович b.shulc@gmail.com


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x