Виставка "АРТ-ТЕКСТИЛЬ"

9 лютого - 16 березня , Відкриття 9.02 о 17:00
Галерея "Пори року"

Виражальні засоби сучасного художнього текстилю, які збагатили палітру формотворення та фактурно-пластичних можливостей дедалі більше привертають увагу сучасних художників. Текстиль як матеріал дає колосальні можливості для творчого експерименту.  Базуючись на глибинних традиціях Львівської Школи текстилю, художники створюють надзвичайно цікаві, концептуальні та естетично довершені твори.

Експозицію виставки сформують роботи, виконані студентами та викладачами кафедри художнього текстилю Львівської національної академії мистецтв у найрізноманітніших техніках. Жанрове різноманіття представлених творів охоплює всі рівні: тематичні, формотворчі, орнаментальні, технологічні та втілює ідею самодостатності художньої творчості в текстилі. Роботи в експозиції сповнені глибокої емоційності на надзвичайної образної виразності.

Для усіх поціновувачів декоративно-прикладного мистецтва пропонується виставка, яка в доволі камерному просторі галереї відкриє глядачеві  усе мистецьке різнобарв’я сучасного текстилю!Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x