Виставка Андрія Боярова «COPY/PAST»

16 березня - 30 червня , Відкриття 16.03 о 20:00

Кафе-вітальня та конференц-зал Центру міської історії (вул. Богомольця, 6)

У цьому виставковому проекті Андрій Бояров вдається до практики апропріації, щоб  звернути увагу на проблеми вивчення та збереження архівів митців та фотографів, які працювали у Львові у першій половині ХХ століття. 

"Роботи використані  у цьому проекті - авторські. Вони належать непересічним діячам передвоєнної львівської сцени нових тоді медіа - фотографії і фільму. Серед них Яніна Мєжецка, Вітольд Ромер, Ное Лісса та Владислав Беднарчук. Незважаючи на те що рівень їхніх творів знаходився у співголоссі з тогочасними глобальними модерністичними пошуками, локально статусу "митців" вони фактично не мали, і не мають до тепер. Під визначення "аматорів" (навіть у найкращому значенні) вони також не підпадають,  а найчастіше їхня освіта і професійна діяльність перебувала поза художніми аспіраціями. Я збільшую їхні праці, у порівнянні з оригіналами, але, напевно, не перебільшую - в стосунку до (не)належного тепер їм місця світових гравців у локальній історії мистецтв", - наголошує художник.

Відкриттю виставки передуватиме лекція Адама Соботи "Львівська фотографія міжвоєнного періоду", що розпочнеться о 18.00 у конференц-залі Центру.

Виставка "COPY/PAST" є частиною програми Міського медіаархіву "[роз]Архівування", що покликана популяризувати та актуалізувати проблематику архівної спадщини серед громадськості і використовувати архівні матеріали у неакадемічних формах та форматах. 

Андрій Бояров - незалежний художник і куратор, живе і працює у Львові. Основним медіумом, з яким найчастіше має справу митець, є фотографія у різних її формах та жанрах. Власні роботи, знайдені анонімні архіви, перезняті зображення з інших носіїв, а також звернення до інших митців та перевикористання їхніх робіт для Боярова є матеріалом, з якого він формує своє повідомлення як автор. Як куратор він тісно працює із темою львівського авангардного та модерного мистецтва. Oстання велика виставка - "Монтажі. Дебора Фоґель і нова легенда міста".

Версія проекту COPY/PAST - (Не)вірна копія була показана влітку 2017-го року у Мистецькому Арсеналі в рамках польсько-української експозиції "Мистецька праця. ART-WORK".

Організатори: Центр міської історії

Інформація на сайті Центру міської історії: http://www.lvivcenter.org/uk/exhibitions/art/177-16-03-2018-copypast/

Контакт: Олександр Маханець, координатор Міського медіаархіву  o.makhanets@lvivcenter.org


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x