Відкрита зустріч "(не)консервована музика"

26 квітня , 19:00

Центр Шептицького (вул. Козельницька, 4)
Ціна: Вхід вільний
Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU спільно з VERE MUSIC FUND організовує відкриту зустріч з музикознавицею, музичною критикинею Любою Морозовою та 
піаністом Лауреатом міжнародних конкурсів Романом Лопатинським.

«Консерви» є синонімом традиційної музичної освіти не лише тому, що співзвучні консерваторіям, а й через закритість та музеєфікацію академічної музики в цілому. Втім, музичний процес – це не літургія у храмі, де регламентований кожен жест і вислів. Це жива стихія, стрімка та мінлива, й успіх музиканта полягає у вмінні ловити основні тенденції свого часу, його zeitgeist. Дух наших днів – це мультидисциплінарність, поєднання різних жанрів і видів, стирання межі між «високим» та «низьким» мистецтвом, більш щільна взаємодія виконавця зі слухачем, акустичних інструментів – з електронікою.
Про те, як спіймати zeitgeist за хвіст, подумаємо разом із музичною критикинею Любов’ю Морозовою, та молодим піаністом Романом Лопатинським.

Любов Морозова – музична критикиня, музикознавиця, лекторка, дописувачка порталу LB.UA, газети «День», журналу «Фокус», «Cultprostir» і ін. Ведуча авторської радіопрограми «Мі-дієз» про класичну музику XX століття на «Громадському радіо». Кураторка програми нової музики фестивалю «Odessa Classics», розробила і проводить цикл концертів сучасної музики «На кордоні родючої землі: Сталкери і комбайнери нової музики» в Харківській філармонії.

Роман Лопатинський  - молодий піаніст, лауреат багатьох міжнародних конкурсів, серед яких престижні Міжнародні конкурси пам’яті В. Горовиця (Київ), Міжнародний конкурс піаністів ім. Ферруччо Бузоні (Італія), а також Hamamatsu (Японія).

Подія у FB


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x