Ігор Богдан – відомий співак, Заслужений артист України, кавалер ордена «За заслуги ІІІ ступеня». Народився 4 червня 1954 р. у селі Гутисько-Тур'янське Буського району Львівської області. Закінчив інститут театрального мистецтва ім. Карпенка-Карого (1976).

Початок співочої кар’єри Ігоря Богдана припав на кінець 70-х років. На той час він був учасником ансамблю «ВАТРА» п/к Ігоря Білозіра, який дав змогу спалахнути багатьом талановитим артистам.

Окрім пісенної діяльності в Україні, Ігор Богдан займається ще й благодійною: відвідує дитячі будинки, підтримує зв’язок з дитячими клінічними лікарнями, організовує доброчинні концерти. Ось що він про це говорить: «Маємо у Калгарі традицію: щонеділі збираємося, ліпимо вареники, готуємо голубці – і після Служби Божої усе це продаємо біля церкви. За півроку таким чином заробили уже 15 тисяч канадських доларів. Додав до цієї суми й виручку із двох своїх концертів – і готова поїздка канадських дітей в Україну».

Ігор Богдан – один з тих людей, тих чинників, що поєднують українців з-за океану зі своїми співвітчизниками, що об’єднують культури різних країн однією атмосферою. Творчість неповторного Ігоря Богдана тішить слух, даруючи слухачам незабутні враження. Отож за можливості обов’язково завітайте на концерти артиста, щоби проникнутись неймовірною атмосферою істинної пісні.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x