Виставка «Форма кольору» Володимира Луцика та Валерія Пирогова

20 червня - 15 липня
Музей історії релігії
Чуття і тактовність, відношення з любов’ю до усього, чим наповнене життя людини, дозволяють скульпторові Валерієві Пирогову одухотворювати найпростіший пластичний сюжет, показуючи природну красу у повсякденні. А двовимірність простору, вишукане використання кольору, не зміненого тіньовими ефектами, спрощення зображення, тло з імітацією тиньку на поверхні старої стіни, мов позначеної столітньою дією сонця, вітру і пилу, – характерні прикмети малярського почерку живописця Володимира Луцика.

У своїй творчості Валерій Пирогов прагне відобразити дійсність, що пізнається на рівні особистісних зіткнень і вражень. Художник є реалістом, а, отже, його роботи побудовані на реалістичній канві. Мистець свідомо руйнує бар’єри між реальністю природною та штучно сконструйованою. Його передовсім цікавить Людина та її буття у соціумі. Його герої уособлюють собою позитивні образи, наділені життєвою правдивістю й винятковою настроєністю, а ще їх сповнює надзвичайна екзистенційна легкість.

Володимир Луцик – живописець, що працює у своїй оригінальній авторській техніці, завдяки якій досягається неповторний, самобутній колорит у роботах художника. Площина полотен Володимира Луцика вкрита тріщинками, кракелюрами, і це надає картинам відчуття давнини, наче вони створені кілька століть тому. Виставкові твори мистця не потребують дотакового оформлення. Вони у нього самодостатні, без рам. Кольорова гама приглушена, кольори спокійні, але емоційні. У своїй творчості Володимир Луцик використовує багато символіки, знакову систему давньої української духовності.

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x