Творча виставка «Крок до моря»

24 липня - 16 серпня
Галерея «Proart Gallery»
На виставці буде представлено 14 львівських художників, об`єднаних у єдиній морській тематиці. Насолодитися мистецтвом зможуть усі бажаючі та забрати частинку морського натхнення із собою.

24 липня відбудеться відкриття збірної виставки «Крок до моря» у мистецькій галереї «Proart Gallery» (вул. Героїв УПА, 77). На виставці буде представлено 14 львівських художників, об`єднаних у єдиній морській тематиці. Насолодитися мистецтвом зможуть усі бажаючі та забрати частинку морського натхнення із собою.

В атмосферних та легких роботах митців - найщиріші почуття. Художники передають на своїх полотнах особливості морських кольорів та відтінки води. Дивовижні пейзажі та сюжети, сповнені відкритості та глибини показують чарівність та бездоганність морського краєвиду!

У "PROART GALLERY" Ви зможете побувати на морі - посеред урбаністичного та заклопотаного Львову. Дозвольте собі отримати натхнення!

Відкриття виставки обіцяє бути насичене емоціями, творчою атмосферою та морською легкістю! Ви зможете заглибитися у творчість разом із нашими митцями: 
Жмак В., Патик О., Сипняк П., Гамрищак Т., Легерко Д., Крохмалюк О., Крохмалюк П., Каменецька-Остапчук О., Фартух І., Сидоренко М., Кручкевич Н., Шульєв І., Депко І., Жирик Р., Славінський Д. 

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x