Виставка «Роман Сельський. Крим»

3 - 26 серпня
ІконАрт
Галерея сучасного сакрального мистецтва «IconArt» (вул. Вірменська, 26)
На виставці представлено роботи із періоду творчого піднесення Романа Сельського, зокрема ті, що присвячені темі Криму. Море як розрада, як гостре відчуття краси, яке посилювало почуття самотності, але й одночасно романтичні мрії в образі кораблів, невимушених відпочивальників та відпочивальниць.

Реалістична манера змалювання образів поєдналась із плавністю та розмитістю форм. Кримські пейзажі та містечка завмирають під пензлем Сельського. Вони спокійні та близькі, дозволяють нашій уяві відчути тепло сонця, шум вітру чи крил птахів… Нема гучних викриків, фраз чи спонукань до глибоких роздумів. Лише спокій. Тут і зараз. Аполітичність Сельського також присутня. Часом, може видатись, що змальовує не кримські узбережжя, а, наприклад, ніцційські чи гелівські, де разом із Турином і Райх відпочивав та працював у ранній молодості.

У колірній гамі переплітається блакитно-фіолетовий і рожевогарячий. Це кольори, які домінують у серії робіт про Крим. Вони заспокоюють та, водночас, додають динамічності кожному мазку…

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x