VII Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим Замком»

12 - 21 жовтня
Кінотеатр "Кінопалац"
Цьогоріч у програмі варто подивитися «Тиху ніч» режисера Пьотра Домалевского – стрічку нагороджену Золотим Левом на Кінофестивалі у Ґдині в 2017 році. Фільм є інтимною і багатосюжетною розповіддю про сім’ю, про юнацькі амбіції та трудову еміграцію, що є проблемою як у Польщі, так і в Україні.

«Птахи співають у Кіґалі» режисерки Йоанни Кос-Краузе здійнялися на ґдинському кінофестивалі високо – аж до Срібного Лева. Це вже зовсім інший фільм – це розповідь про травму, жалобу та здатність пробачити.

Публіка ґдинського кінофестивалю надзвичай вподобала собі фільм «Найкращий» режисера Лукаша Пальковского. Цей лауреат Нагороди Публіки на Кінофестивалі у Ґдині розповідає про видатну особистість – Єжи Ґурського, який не лише досягнув вершин спорту, але й піднявся з надзвичай тяжкого життєвого падіння.

До списку романтичних комедій, якій так полюбляють наші Глядачі й Гості, цьогоріч потрапили «Листи до М. 3», «План Б», «Податок від кохання», «Готові на все. Екстермінатор», а також мозаїкова комедійна драма про страх та буденну скруту «Панічний напад» режисера Павела Масльони.

Однак Перегляд – це не лише кіно – і про це знають усі наші постійні глядачі та шанувальники. За аналогією попередніх випусків у програмі 7-го Перегляду на Вас чекатимуть зустрічі зі спеціально запрошеними особистостями зі світу кінематографії, виставки, концерти та квести…

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x