Виставка Ніни Резніченко «Ілюзія»

9 квітня - 5 травня
Галерея "Зелена канапа"
Мистецька галерея «Зелена Канапа» (вул. Вірменська, 7)
Існує думка, що мистецтво – це ілюзія, що відображає дійсність. В арсеналі ілюзіоніста, як і в у митця, є три стадії процесу створення своєї ілюзії. Береться реальна матеріальна річ, яку можна побачити. Згодом із звичайною річчю робиться щось незвичайне, її трансформація. А на третій стадії – ця річ повертається, з’являється заново, перероджується. Ілюзіоністи називають сам процес здійснення магії появи трансформованого предмету – престижем.

Ніна Резніченко порівнює свій творчий процес з ілюзіоністським престижем. Частково користуючись методами автоматичного письма, вона видає зображення на полотні з розмитих м’яких переходів складних напівтонів, патьоків олійної фарби і різнокаліберних мазків живого кольору. Так народжуються її твори.

У своєму бароковому буйстві вони виникають з абстракції і втягують глядача всередину асиметричних динамічних композицій, схожих на букети квітів або неоромантичні жіночі портрети – ефемерні позачасові світлі образи, які теж є прекрасною ілюзією вимріяної жінки.
Всі твори створені спеціально для виставки протягом останніх пів року.

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x