Виставка «Графічні Фантасмагорії»

13 вересня - 11 жовтня

Львівська Мануфактура Кави (пл. Соборна, 2а)
На виставці представлено 30 робіт мисткині ERA Khelovneba із циклу «Світ мого маленького світу», створених у період від 2001 року (більшість робіт 2014 – 2018 років).

Трансформація кольорових акварельних плям у лінійні фігури та повномасштабні сюжети – це робота із власним несвідомим, яке, окрім терапевтичного ефекту для самої авторки, набуває естетичної цінності для глядача. Процес нагадує проходження тесту Роршарха, під час якого через переосмислення прихованих емоцій той чи інший силует перетворюється у цілком конкретний образ.
Загадковість, таїнство, містерія, дивина – усе це міститься в семантиці слова фантасмагорія. Підсвідомо це відчуває кожен, проте не кожен при цьому повною мірою усвідомлює багатогранність його значення.

Віршовані строфи тут фіксують увагу глядача на тому, «що-хотів-сказати-автор» та, водночас, доповнюють новими смислами усталений на папері образ. З іншого боку сама мисткиня наполягає на довільній асоціативній інтерпретації її графіки та можливості паралельного прочитання усіх елементів експозиції.

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x