Виставка «Форма збереження»

16 липня - 10 жовтня

Кафе-вітальня Центру міської історії (вул. акад. Богомольця, 6)
Виставка фотографій Танаса Никофорука та Сергія Братковського на яких зафіксовані ґрати – не лише як інструмент фізичного захисту, але й засіб для культивування та збереження власної ідентичності.

Ґрати у своїй елементарній формі перехрещених ліній позбавлені декоративних особливостей виглядають грубо і брутально – вони викликають асоціації з небезпекою та ізоляцією. Прикрашання, застосування дорогих матеріалів, дизайн, пошук нових складніших способів втілення робить їх не лише інструментом фізичного захисту, але й засобом для культивування та збереження власної ідентичності.

Ретельне фотографування брам та кованих елементів львівських будинків для Танаса Никифорука стало формою збереження та запобігання їхній втраті через документування образу. Увагу Сергія Братковського привертають ґрати у формі “сонця”, які є знайомим для багатьох винаходом пізньорадянського вернакулярного дизайну. Реалізація прагматичної форми з простої арматури задля забезпечення захисту не позбавляє людину бажання оточувати себе красою.

Виставка є частиною програми Публічної історії Центру міської історії та проекту [розaрхівування] Міського медіаархіву, що популяризує та актуалізує проблематику архівної спадщини серед громадськості та використовує архівні матеріали в неакадемічних формах та форматах.


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x