Фестиваль Писанок у Львові

26 березня - 26 квітня
площа Музейна

У час Великодня, 10 років тому, ми створили нову традицію  - Фестиваль писанок.  І це не просто фестиваль у звичному розумінні. Фестиваль писанок - це історія про те, як символ Великодня - писанка - набуває нового змісту, стає втіленням особливих мрій та ідей, несе розуміння багатогранності світу та людей в ньому.

І ми хочемо розповідати та показувати цю історію усім, і щоб кожен міг розділити з нами традицію Фестивалю писанок. Тому щороку, просто неба, ми відкриваємо галерею, у якій презентуємо  як традиційні писанки, так і досить незвичні, виконані з різних матеріалів та із застосуванням різноманітних технік. Усі вони дуже різні і тим дуже цінні, тому що в кожну вкладений особливий сенс особливою людиною в особливий час. 

У Великодній арт-майстерні, яка працюватиме поряд із Галереєю писанок, для дітей та дорослих ми проводимо майстер-класи з розпису писанок та створення свічок-писанок. Також ми розповідаємо про давні традиції розпису великодніх яєць, заглибимося у символіку орнаментів та кольорів. 

А ще Фестиваль писанок - це традиція робити Добру справу. Щороку ми збираємо кошти, аби допомагати тим, хто справді цього потребує. І щороку ми розуміємо те, що робити добро насправді легко. І що разом ми можемо творити великі Добрі справи і робити цей світ кращим. 

Цього року збираємо кошти, аби допомогти купити мультифункціональний операційний стіл для Центру малоінвазивної хірургії дітей та новонароджених ЛОДКЛ Охматдит. 

Як долучитися до Доброї справи? Стати благодійником можна:

  • зробивши благодійний внесок біля  входу у Галерею писанок;

  • взявши участь у майстер-класах з розпису писанок чи виготовлення свічок-писанок; частину коштів від вартості кожного майстер-класу для однієї особи буде скеровано на «Добру справу»;

  • придбавши свічку у Львівській свічковій мануфактурі, яка є партнером Фестивалю писанок; частину коштів від продажу кожної свічки буде скеровано на «Добру справу»;

  • більше інформації - у крамниці Львівської свічкової мануфактури на площі Музейній, 1;

  • купивши писанку, представлену у Галереї писанок. Обирайте свою та пишіть нам на  info@velykden.lviv.ua.


Організатор проекту: ГО "Етновир"

Технічий партнер: ORENT. All for event

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x