Виставка проєкту CzechImage

13 лютого - 8 квітня

Книгарня "Книжковий Лев" (просп. Шевченка, 14)

CzechImage став своєрідним мистецько-соціологічним дослідженням Чехії очима молодих митців з різних куточків світу. У Львові презентується вже доповнена і змінену добірка найцікавіших робіт, створених у рамках проєкту впродовж двох років його існування

Упродовж виставки плануються також розмови з львівськими молодими художниками і художницями про сучасну роль плакату як жанру, його видозміну і розвиток у часи нових технологій, провести кілька кураторських екскурсій по експозиції, і навіть чеський розмовний клуб просто у книгарні.

«… Проєкт CzechImage пропонує нам подивитися на Чехію вільним та креативним поглядом, і представляє її через мистецькі роботи, які запрошують до дискусії. Наші різні досвіди та способи життя створюють образ Чеської республіки, що таїть у собі майже усі рівні сприйняття: романтичний, критичний чи стереотипний»
Ula Schneider, Kunstschule Wien, Austria

Проєкт CzechImage розпочався у 2018 році: з нагоди 100-річчя заснування Чехословаччини на факультеті дизайну та мистецтва ім. Ладіслава Сутнара при Західночеському університеті в Плзні відбувся конкурс студентських робіт. Аплікантам запропонували творчо відповісти на питання: «Як ви сприймаєте Чеську республіку?», «Які, на вашу думку, найбільш характерні риси Чехії як країни?», «У чому ви бачите унікальність Чехії?».

Перша виставка відбулася у галереї Чеських центрів у січня 2018. Згодом, за посередництва і підтримки мережі Чеських центрів у світі, конкурс був поширений на 10 країн, і впродовж 2018-2019 років добірка доповнилася роботами з Польщі, Словаччини, Швеції, України, Румунії, Молдови, Німеччини, Греції, Іспанії та Японії.

Проєкт відбувається за підтримки Чеського центру у Києві
Відкриття виставки 13 лютого 2020 о 18:30


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x