Фотопроект "Дискримінації"

7 березня - 6 квітня , Відкриття 7.03 о 14:00

Futura HUB (вул. Кульпарківська, 200а)

7 березня (субота) о 14:00 у арт-просторі Futura HUB (вул. Кульпарківська, 200а)  відбудеться відкриття фотопроекту Олени Лажневської «Дискримінації». 

Я Олена Лажневська. Я люблю життя, я люблю кожну хвилину та мить. Моє щастя − це мої діти. Мої особливі діти! Син Дарій з безмежним світом та неймовірною уявою та донька Варвара з особливим діагнозом. Вони змінили моє життя і продовжують його змінювати. Перший дав мені силу не загубити себе і так я прийшла до фотографії, а друга навчила весь біль, страждання та переживання переносити на фото. Фотографую вже близько 18 років. За спиною і репортаж, і весілля, і психологічний портрет. Але відкривши для себе світ арт-фотографії, я закохалась у неї і тепер працюю лише в цьому напрямку. Саме цей жанр як ніякий інший може передати ту емоційну складову, що так мене заворожує. Проект про життя, проект про любов, проект про те, що ми всі люди.

Дискримінація − те, що оточує нас щодня. Щодня нас ображають та принижують, а ми щодня ображаємось та намагаємось вижити. Проект саме про це. Про те, що ми − всі рівні і що б нас не відрізняло один від одного, що б не заважало нам жити чи приймати рішення, не повинно отримувати осуду суспільства.

Фотовиставка Олени Лажневської у Futura HUB триватиме до 6 квітня!

Контакти: proartgallerylviv@gmail.com тел.: +380 67 334 4003

Офіційний сайт: http://proartgallery.com.ua/

Офіційнi сторінки в соціальних мережах: https://www.facebook.com/proartgallerylviv/     https://www.instagram.com/proart__gallery/ 

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x