Про нас

Вперше у Львові 2 березня 2009 року презентували видання «ОТ - ОТ Львів» з анонсами про події міста. «От-От» - перше Львівське видання, у якому зібрано інформацію про всі культурні, освітні, розважальні та спортивні заходи, що відбуваються у Львові.

Завдяки цьому виданню ми впроваджуємо новий стандарт детального планування подій на місяць наперед в міських установах. Також звертаємось до всіх установ культури, освіти, спорту, молодіжних закладів та ін. скористатись цим, як можливістю заанонсувати свої події. Якщо Ви плануєту провести захід цікавий для гостей та жителів міста Львова, надсилайте нам деталі події до 19 числа поточного місця і вже наступного місяця вона з'явиться в «От-От». Контактний телефон 235 53 32, електронний адрес info@ot-ot.lviv.ua
«ОТ-ОТ» випускається 2 мовами (українською та англійською).

Розповсюджується видання у понад 150 закладах не тільки Львова, а й Львівської області безкоштовно. А саме: у театрах, галереях, музеях, концертних залах, філармонії, палаці мистецтв, бібліотеках, готелях, ресторанах, кав’ярнях, клубах, пабах, спортивних комплексах, медичних установах, торгових центрах, кінопалацах, холлі міської ради, центрах дозвілля та освіти, туристичних центрах, а також по туристичних фірмах та у тур операторів (які розповсюджують «От-От» по всеукраїнській мережі) та поміж екскурсоводів. Ми постійно працюємо над розширенням точок розповсюдження не тільки у Львові, а й у Києві та поза межами нашої країни (по консульствах України у країнах Європи). Якщо Ви бажаєте долучитись до цієї мережі - телефонуйте, ми відкриті до співпраці!

Видання призначене для мешканців та гостей міста. Випуск щомісяця.

Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x