Новини

★ Все, що Вам потрібно знати про оренду намету для Вашого весілля

Весільні намети - вони шикарні, елегантні! Найголовніше, потрібні для більшості урочистостей на свіжому повітрі. А, особливо, у Львові, де дощів менше лише ніж у Лондоні. Можливо...

Правильний намет захистить гостей від несподіваних дощів, надаючи стильний фон для вашої церемонії чи прийому.

А ще весільні намети - це не що інше, як барвисті хакі з дитячих пластових походів в гори.

Ось Ваш довідник усіх речей, пов’язаних з весільними наметами.


1. ВИЗНАЧІТЬСЯ, ЧИ ВАМ ПОТРІБЕН НАМЕТ?

За словами Андрія Сидора, керівника компанії DikArt Creative Marketing, рішення замовити намет напряму залежить від місця проведення та сезону. Він рекомендує всім, хто планує одружитися у Львові з його десь непередбачуваними погодними умовами взяти в оренду намет. Додаткові витрати на оренду не додають радості парам та їх батькам, які мріють одружитися на сонці, але краще мати резервний план. Ніхто ж не хоче провести весілля під дощем та серед сильного вітру. 


2. ВИВЧІТЬ ПРАВИЛА ЛОКАЦІЇ

Перш ніж замовити намет, перевірте політику Вашого місця проведення весілля. У деяких локаціях, як ось заміські комплекси, ресторани, приватні садиби чи ферми, можуть не допускати встановлення наметів. Також радимо дізнатись, що знаходиться під землею у вас, оскільки важливо знати метод кріплення наметів, аби не пошкодити покриття, системи зрошення чи  газони.


3. ЗНАЙДІТЬ ПОСТАЧАЛЬНИКА

А. Сидор наголошує на важливості знайти постачальника намету заздалегідь, бажано відразу після закріплення Вашого місця весілля. Швидше за все, багато інших подружніх пар будуть одночасно шукати намети. "Важливо зрозуміти, що ви отримуєте за ціну кожного намету", - каже А.Сидор. Окрім намету, парам, можливо, доведеться заплатити за доставку, монтаж/демонтаж, та аксесуари. Ціна буде різнитися у залежності від відстані до локації, але розраховуйте заплатити десь від 5000 і до 100 000 гривень за намет і будь-які додаткові витрати.

Підбираючи намет, переконайтесь, що матеріал є вогнестійким. Загалом переконайтеся, що компанія ретельно відноситься до питань безпеки. Орендна компанія повинна разом з Вами відвідати локацію за кілька місяців до весілля, щоб оглянути місцевість.


5. ВІДПОВІДНІ АКСЕСУАРИ

Плануючи весілля в наметі, обов'язково подумайте про інші елементи, які Вам знадобляться, щоб ваш великий день пройшов безперебійно. Ці елементи можуть включати:

  • декорування

  • освітлення

  • столи та стільці

  • посуд

  • свічки

  • генератори та кондиціонери та обігрівачі

  • мобільні туалети,

  • сміттєві контейнери

Радимо використовувати для декорування свічки у закритих підсвічниках. Звичайно, що від Львівської Свічкової Мануфактури.

Компанія ORENT надає ці додаткові товари у своєму сервісі. Можливо, Вам також знадобиться взяти напрокат окремі намети для музичної групи або кейтерінгу.

А.Сидор  рекомендує всім нареченим розглянути можливість також орендувати підлогу для своїх наметів, оскільки природний грунт може бути нерівним та мокрим. Тимчасовий настил також усуває проблему високих підборів жінок, що нищаться в траві. Наречений і наречена можуть вибрати підлогу, який охоплює весь намет, або лише танцмайданчик.

Для додаткової конфіденційності або для кращого захисту від дощу та вітру пари можуть вибрати бічні стіни, які є суцільним, прозорим вініловим або віконним. 


6. БЕЗПЕКА

Ключовим у встановленні наметів є їх безпека. Розтяжні ремені  - невід’ємна частина безпечного встановлення намету від ORENT, як би це не погіршувало зовнішній вигляд. Зрештую, їх завжди можна задекорувати. Як металеві чи бетонні навантаження на опорні стійки намету. Найзручніше та найкраще з точки зору естетики – кріпити стійки намету спеціальними спицями у грунт


Наостанок Андрій Сидор з DikArt Creative Marketing Company радить: ”Установку наметів варто розпочинати за кілька днів, або за день до весілля, залежно від розміру намету та місця Вашого проведення. Переконайтеся, що все зроблено заздалегідь, щоб Ви могли безтурботно провести весільний день, насолоджуючись прекрасним наметом.


Оренда тентів у Львові - ORENT. All for event.

Телефонуйте: 050 430 07 71

Пишіть: order@orent.lviv.ua

Сайт: https://orent.lviv.ua/


Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x