Готель "Edem Resort & Spa"

Готель "Edem Resort & Spa"
Перемишлянський район, с. Стрілки
Edem Resort & SPA - відпочинковий комплекс, розташований неподалік старовинного Львова, на березі джерельного озера в оточенні лісу, де найчистіше повітря та панує тиша. Тут поєднуються мальовнича природа, відмінна екологія та історичні пам'ятки середньовічної замкової архітектури. Ці місця здавна притягували до себе людей, не байдужих до духовного відродження та краси природних ландшафтів.
Комплекс поєднує в собі готель класу люкс з ексклюзивними номерами, 3 вишукані ресторани, 5 залів для конференцій та банкетів, СПА та Центр відновлення здоров'я.
Особливість нашого комплексу - атмосфера релаксу, що сприяє спокійному відпочинку та зняттю повсякденного стресу, досягненню гармонії та внутрішньої емоційної рівноваги.
Саме тому готель має концепцію 14+, мета якої - відпочинок та розслаблення.
​Відтак у готелі та SPA, а також в ресторані "De Vine", що знаходиться в готелі, ми приймаємо гостей від 14 років.
Тим часом пляж, літній бар та ресторан на воді "Terrace", що відкриється вже незабаром, у денний час відкриті для усіх гостей, зокрема для гостей з дітьми.
Основа обраної нами концепції комплексу - повне виключення факторів, що можуть спричинити дисбаланс емоційного стану гостя, що напряму впливає на фізичний стан та самопочуття.
Чекаємо на Вас в Edem Resort & SPA та будемо раді подарувати Вам незабутній відпочинок в тиші та спокої.

Найближчі події
Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x