Готель "Едем"

Готель "Едем"
вул. Городоцька 95а; вул. Сєченова 6 (другий вхід)

Готель "Едем" розташований в центральній частині Львова, у безпосередній близькості з головною греко-католицькою святинею України - Собором Святого Юра, в 5 хвилинах ходьби від знаменитого на весь світ Львівського театру опери та балету ім. С. Крушельницької, в 7 хвилинах ходьби від залізничного вокзалу міста. Завдяки вигідному розміщенню ідеальним для проживання у Львові стане  готель "Едем", оскільки без зайвих зусиль можна легко легко потрапити в будь-який куток міста, що є важливою перевагою, як для ділових гостей міста, так і для туристів.

Можна здійснити on-line бронювання, замовити номер у готелі по телефону, або електронною поштою (контакти вказані нижче).

До послуг гостей 20 затишних комфортабельних номерів різних категорій, які обладнані всім необхідним для повноцінного відпочинку.

Гості готелю, що прибули у місто на власному авто, можуть скористатися безкоштовним паркінгом під охороною у дворі готелю.

Вишуканий готель міста Львова, пропонує гостям відчути атмосферу гостинності та привітності, що сприяє гармонійному відпочинку. Ви будете задоволені проживанням у "Едемі" і захочете повертатися сюди знову та знову.


Найближчі події
Фотогалерея
Відеогалерея
Яку подію, що відбудеться у Львові Ви плануєте відвідати?
Міське Свято Шоколаду
Фестиваль Писанок
День Батяра
Свято Сиру та Вина
Гастрономічний Фестиваль “Львів на тарілці”
Свято Кави
День Міста
Alfa jazz fest
Етновир
Свято Пампуха
x